Uitslagen Senioren

Zondag 13 mei
RKMSV 1                          - SJVV 1                           3 - 0
RKMSV 2                          - RKSVO 2                         2 - 1
VV KESSEL 3                     - RKMSV 4                         0 - 4
FC ODA 4                          - RKMSV 5                         5 - 1
SPV 3                               - RKMSV 6                         7 - 1
RKMSV 35 + 1                    - FC ODA 35 + 1                 1 - 7
ST HELDEN etc VR 1             - RKMSV VR 1                    1 - 1
FC ODA VR 1                      - ST RKMSV/BEVO VR 2        2 - 2
 
Overige uitslagen 4e klasse  4 F
NEERKANDIA 1                    - FC ODA 1                        2 - 1
LIEROP 1                           - MIFANO 1                        1 - 1
LIESSEL 1                          - ONDO 1                          0 - 1
BRUHEZE 1                         - SSE 1                            2 - 4
ROOD - WIT '62 1                - SVSH 1                          3 - 3
S.V. BRANDEVOORT 1           - RKSVO 1                        2 - 1   
Donderdag 10 mei
RKMSV 1                         - ONDO 1                    2 - 0
NEERKANDIA 3                 - RKMSV 4                   0 - 3
HAELEN 4                        - RKMSV 5                   5 - 2
rKMSV 35 + 1                   - SVC '2000 35 +1         4 - 0
RKMSV VR 1                     - WITTENHORST VR 1    0 - 3
Overige uitslagen 4e klasse  4F
FC ODA 1                         - NEERKANDIA 1          2 - 2
SJVV 1                             - RKSVO 1                 2 - 4
LIESSEL 1                        - BRUHEZE 1               0 - 2

RKSVO  2e periodekampioen
Zondag 6 mei
RKMSV 1                         - FC ODA 1                    5 -1
RKMSV 2                         - SOMEREN 4                  0 - 4
RKMSV 4                         - PANNINGEN 5              10 - 1
RKMSV 5                         - PANNINGEN 6               3 - 0
RKMSV 6                         - LIEESEL 3                   0 - 10
RKMSV VR 1                     - HEEZE VR 1                5 - 3   

Overige uitslagen 4e klasse 4F
SJVV 1                            - LIEROP 1                  2 - 0
SSE 1                              - S.V. BRANDEVOORT 1  3 - 3
BRUHEZE 1                       - ROOD - WIT '62 1      0 - 0  
MIFANO 1                         - LIESSEL 1                0 - 2
ONDO 1                            - SVSH 1                   3 - 2
RKSVO 1                           - NEERKANDIA 1         1 - 1
Zondag 29 april
RKMSV 1                         - LIESSEL 1                     1 - 1
RKMSV 2                         - FC ODA 2                      2 - 0
RKMSV 4                         - RKSVO 6                       4 - 0
RKMSV 5                         - SVVH 2                         1 - 3
RKMSV 6                         - SOMEREN 13                   1 - 6
EINDSE BOYS 35 + 1         - RKMV 35 + 1                  4 - 1
RKMSV VR 1                     - ZSV VR 1                      0 - 0
 
Overige uitslagen 4e klasse 4F
LIEROP 1                         - S.V. BRANDEVOORT 1      2 - 0
SJVV 1                            - SVSH 1                         1 - 1
SSE 1                              - ROOD WIT ' 62  1           5 - 2
MIFANO 1                         - ONDO 1                        0 - 1
RKSVO1                           - FC ODA 1                      3 - 1
BRUHEZE 1                       - NEERKANDIA 1
 
Zondag 22 april                               
SSE 1                             - RKMSV 1                    0 - 2
RKMSV 4                         - GRASHOEK 3               3 - 2
RKMSV 5                         - GRASHOEK 4              1 - 8
RKMSV 6                         - NWC 10                     5 - 0
SWALMEN 35 + 1               - RKMSV 35 + 1            1 - 3
RKMSV VR 1                     - SVC 2000 VR 1           2 - 4
ST RKMSV/BEVO VR 2         - ST SOMEREN/NWC VR 3     3 - 3

Overige wedstrijden 4e klasse 4F
SJVV 1                             - BRUHEZE 1               0 - 5
MIFANO 1                         - NEERKANDIA 1          0 - 0
ONDO 1                            - S.V. BRANDEVOORT 1   3 - 0 
FC ODA 1                          - ROOD - WIT '62 1     3 - 1
RKSVO 1                           - LIEROP 1                gestaakt na 45 min.
SVSH 1                             - LIESSEL 1               0 - 3
 
 
Zondag 15 april

RKMSV 1                        - SVSH 1                       1 - 1
RKMSV 2                        - SSE 2                         3 - 2
ST H'VEEN/GRIENDTSVEEN 3 - RKMSV 4                   1 - 10
HEYTHUYSEN 4                 - RKMSV 5                     2 - 3
ONDO 4                          - RKMSV 6                     1 - 1
RKMSV 35 + 1                  - RKESV 35 + 1               1 - 7
KEER VR 1                       - RKMSV VR 1                 3 - 2
Overige uitslagen 4e klasse 4F
SJVV 1                            - MIFANO 1                   0 - 0
BRUHEZE 1                       - ONDO 1                     2 - 2
S.V. BRANDEVOORT 1         - NEERKANDIA 1            1 - 1
LIEROP 1                         - FC ODA 1                   7 - 2
SSE 1                              - RKSVO 1                    5 - 2
ROOD WIT '62  1               - LIESSEL 1                   1 - 0
 
Zondag 8 april
 
ROOD - Wit '62  1             - RKMSV 1                        2 - 2
BREVENDIA 2                   - RKMSV 2                        4 - 1
RKMSV 4                         - KONINGSLUST 3              7 - 3
RKMSV 5                         - KONINGSLUST 4              1 - 2
RKMSV 6                         - SVSH 4                          5 - 0
VV GKC/RKHVC 35 + 2       - RKMSV 35 + 1                 0 - 3
RKMSV VR 1                     - VV SCHAESBERG VR 1      0 - 1
ST RKMSV/BEVO VR 2         - ONDO VR 1                    5 - 1
 
Overige uitslagen 4e klasse 4 F                     
NEERKANDIA 1                   - LIEROP 1                      4 - 2
LIESSEL 1                         - S.V.BRANEVOOT 1          2 - 0
ONDO 1                            - SJVV 1                         3 - 1
SVSH 1                             - SSE 1                          0 - 2
RKSVO 1                           - MIFANO 1                     1 - 0
FC ODA 1                          - BRUHEZE 1                   2 - 4                          
                    
Zondag 1 april
 
BRUHEZE 1                       - RKMSV 1               1 - 4
 
Overige uitslagen 4e klasse 4F
SJVV 1                             - LIESSEL 1             1 - 2
RKSVO 1                           - ROOD WIT '62  1    4 - 2
MIFANO 1                          - SV BRANDEVOORT 1    2 - 0
ONDO 1                            - NEERKANDIA 1       1 - 1
SVSH 1                             - FC ODA 1             0 - 3
SSE 1                               - LIEROP 1              4 - 0
Zondag 25 maart
 
RKMSV 1                          - MIFANO 1               1 - 1
RKMSV 2                          - MIFANO 2               0 - 1
RKMSV 4                          - DEV ARCEN 3          2 - 0
SPARTA '18  4                   - RKMSV 5                4 - 3
SSE 4                              - RKMSV 6                4 - 3
RKMSV 35 + 1                   - EINDSE BOYS 35 + 1   4 - 1
SV BRUNSUM VR 1              - RKMSV VR 1           1 - 3
ROGGEL VR 1                    - ST RKMSV VR 2       0 - 5
Overige uitslagen 4e klasse 4F
 
ROOD WIT '62   1               - ONDO 1                 1 - 1
LIEESEL 1                         - RKSVO 1                1 - 0
S.V.  BRANDEVOORT 1         - SJVV 1                  2 - 0
LIEROP 1                          - BRUHEZE 1             0 - 0
FC ODA 1                          - SSE 1                    0 - 2
NEERKANDIA 1                   - SVSH 1                  1 - 1
 
Zondag 11 maart
 
LIEROP 1                        - RKMSV 1                  2 - 3
SC HELMONDIA 2             - RKMSV 2                  3 - 1
RKMSV 4                        - MVC '19 7                 5 - 4
RKMSV 5                        - RKSVN 4                   2 - 2
RKMSV 6                         - SC HELMONDIA 7      0 - 5
SVO FORTUNA '54 vr 2       - rkmsv vr 1               2 - 1
St RKMSV VR 2                 - MMC WEERT VR 1      2 - 2
 
Overige uitslgen 4e klasse 4F
ROOD - WIT '62 1             - MIFANO 1                0 - 1
NEERKANDIA 1                  - SJVV 1                   2 - 2
S.V. BRANDEVOORT 1         - BRUHEZE 1              1 - 1
FC ODA 1                         - ONDO 1                  2 - 0
SVSH 1                            - RKSVO 1                 2 - 2
LIESSEL 1                         - SSE 1                    0 - 0

Zondag 25 februari
 
S.V. BRANDEVOORT 1        - RKMSV 1                  0 - 0
DBS VR 1                        - RKMSV VR 1              1 - 7
Overige wedstrijden 4e klasse 4 F
ROOD - WIT '62 1             - LIEROP 1                  2 - 1
ONDO 1                           - RKSVO 1                  3 - 2
 
Alle andere wedstrijden afgelast
Zondag 18 februari
 
RKSVO 1                         - RKMSV 1                   3 - 3
NWC 4                            - RKMSV 2                   4 - 0
MMC WEERT VR 1              - ST RKMSV.BEVO VR 2  1 - 3

Overige wedstrijden 4e klasse F
MIFANO 1                         - BRUHEZE                  4 - 2                               
SVSH 1                            - S.V.BRANDEVOORT 1   1 - 3
NEERKANDIA 1                  - ROOD WIT '62  1        1 - 3
ONDO 1                           - LIEROP 1                  1 - 4
SJVV 1                             - SSE 1                      3 - 1

Overige wedstrijden afgelast
 
Zondag 4 februari
 
RKMSV 1                         - NEERKANDIA 1              0 - 1
 
Overige wedstrijden 4e klasse 4 F
LIEROP 1                        - LIESSEL 1                    0 - 1
S.V. BRANDEVOORT 1        - ROOD WIT '62 1           3 - 1
MIFANO1                         - FC ODA 1                    3 - 1
BRUHEZE 1                      - SVSH 1                       7 - 0
SSE 1                             - ONDO 1                       1 - 3

Overige wedstrijden afgelast

Zondag 28 januari
 
SVSH 1                           - RKMSV 1                 1 = 3
 
Overige uitslagen 4e klasse 4 F
FC ODA 1                          - LIEROP 1               2 - 0
LIESSEL 1                         - ROOD WIT  '62 1     3 - 0
ONDO 1                            - BRUHEZE 1             2 - 1
NEERKANDIA 1                   - BRANDEVOORT 1       AFG
MIFANO 1                          - SJVV 1                  1 - 0
RKSVO 1                           - SSE 1                    2 - 0

Zondag 17 december
 
NWC 10                           - RKMSV 6                   2 - 4
 
Overige uitslagen 4e klasse 4 F
LIEESEL 1                        - NEERKANDIA 1            2 - 0
S.V. BRANDEVOORT 1         - F C ODA 1                 2 - 0     
BRUHEZE 1                       - RKSVO 1                   1 - 2
SSE 1                              - MIFANO 1                 3 - 1
LIEROP 1                          - SVSH 1                    2 - 1
ROOD WIT ' 62  1               - SJVV 1                    1 - 2
 
Overige wedstrijden afgelast
 
Zondag 2 december (speeldag 11)
 
RKMSV 1                         - SSE 1                           1 - 1
RKMSV 2                         - BRUHEZE 2                    3 - 2
HELDEN 7                        - RKMSV 4                       1 - 6
MILHEZER BOYS 4             - RKMSV 6                       9 - 0
RKMSV 35 + 1                  - DESM 35 + 1                  3 - 2
ST SNA/MBC'13 VR 1          - RKMSV VR 1                   2 - 1
SJVV VR 2                        - ST RKMSV / BEVO VR 2    AFGELAST
 
Overige uitslagen 4e klasse 4 F
NEERKANDIA 1                   - MIFANO 1                     AFGELAST
LIEROP 1                          - RKSVO 1                       5 - 2
S V BRNDEVOORT 1             - ONDO 1                        1 - 4
BRUHEZE 1                        - SJVV 1                         2- 2
LIESSEL 1                         - SVSH 1                         AFGELAST
ROOD WIT '62  1                - FC ODA 1                      1 - 1
 
Zondag 26 november (speeldag 10 )
 
SJVV 1                           - RKMSV 1                       1 - 3
MIFANO 2                       - RKMSV 2                       4 - 1
DEV - ARCEN 3                 - RKMSV 4                     afgelast
RKMSV 5                         - SPARTA  '18  4               0 - 4
RKMSV 6                         - SSE 4                          1 - 6
EINDSE BOYS 35 + 1         - RKMSV 35 + 1              afgelast
RKMSV VR 1                     - SV BRUNSSUM V R 1       1 - 1
ST RKMSV / BEVO VR 2       - ROGGEL VR 1               4 - 1
 
Overige uitslagen 4e klasse 4 F
 
FC ODA 1                         - NEERKANDIA 1            afgelast
ONDO 1                           - LIESSEL 1                    0 - 5
MIFANO 1                         - LIEROP 1                     0 - 2
RKSVO 1                          - S.V. BRANDEVOORT 1    afgelast
SSE 1                              - BRUHEZE 1                   3 - 1
SVSH 1                            - ROOD WIT ' 62  1          0 - 1
Zondag 19 november (speeldag 9 )
 
RKMSV 1                        - BRUHEZE 1                       1 - 1
GRASHOEK 3                   - RKMSV 4                         2 - 8
GRASHOEK 4                   - RKMSV 5                         2 - 1
NWC 10                          - RKMSV 6                         afgelast
SVC 2000 VR 1                 - RKMSV VR 1                    5 - 2
SOMEREN / NWC VR 3        - ST RKMSV / BEVO VR 2      4 - 1
 
Overige uitslagen 4e klasse 4 F
 
NEERKANDIA 1                 - ONDO 1                          1 - 1
LIESSEL 1                       - SJVV 1                           1 - 1
LIEROP 1                        - SSE 1                             1 - 1
S.V. BRANDEVOORT 1        - MIFANO 1                       0 - 2
FC ODA 1                        - SVSH 1                          afgelast
ROOD WIT ´ 62 1              - RKSVO 1                        4 - 1
 
Zondag 12 november ( speldag 8 )
 
RKSVO 2                        - RKMSV 2                           1 - 0
RKMSV 4                        - VV KESSEL 3                      3 - 1
RKMSV 5                        - FC ODA 4                          1 - 1
RKMSV 6                        - SPV 3                               2 - 5
FC ODA 35 + 1                - RKMSV 35 + 1                    2 - 1
RKMSV VR 1                    - HELDEN cs VR 1                 1 - 2
ST RKMSV / BEVO VR 2      - FC ODA VR 1                     3 - 0

Zondag 5 november ( speeldag 7)

RKMSV 1                       - LIEROP 1                          4 - 1
RKMSV 2                       - HELMONDIA 2                    0 - 4
MVC ´ 19 7                    - RKMSV 4                           1 - 7
SC HELMONDIA 7            - RKMSV 6                           5 - 1
RKMSV VR 1                   - SVO FORTUNA ´54 VR 2      2 - 0

Overige uitslagen 4e klasse 4F

ONDO 1                          - FC ODA 1                       6 - 1
SJVV 1                            - NEERKANDIA 1                3 - 2
BRUHEZE 1                      - S.V. BRANDEVOORT 1      3 - 3
SSE 1                              - LIESSEL 1                      0 - 1
MIFANO 1                        - ROOD WIT ´62 1            2 - 0
RKSVO 1                         - SVSH 1                          1 - 3

Zondag 29 oktober (speeldag 6)

FC ODA 1                     - RKMSV 1                        1 - 1
SOMEREN 4                   - RKMSV 2                        4 - 2
RKMSV 4                      - EGCHEL 4                       7 - 0
RKMSV 5                      - ROGGEL 5                      2 - 3
RKMSV 6                      - HVV HELMOND 3              2 - 1
SVVH 35 + 1                 - RKMSV 35 +                   1 - 14
RKSV HEEZE VR 1           - RKMSV VR 1                   1 - 0
ST RKMSV/BEVO VR 2     - ST lIEROP/SSE VR 1        1 - 1

Overige uitslagen 4e klasse 4F

LIESSEL 1                      - MIFANO 1                      3 - 1
NEERKANDIA 1                - RKSVO 1                       2 - 1
LIEROP 1                       - SJVV 1                          3 - 5
S.V.BRANDEVOORT 1       - SSE 1                           4 - 0               
ROOD WIT '62 1             - BRUHEZE 1                   3 - 1
SVSH 1                          - ONDO 1                        1 - 2

Zondag 22 oktober (speeldag 5)

MIFANO 1                     - RKMSV 1                   1 - 2
ONDO VR 1                   - ST RKMSV/BEVO VR 2   2 - 3

Overige uitslagen 4e klasse 4F

RKSVO 1                      - LIESSEL 1                  1 - 2
SJVV 1                         - S.V.BRANDEVOORT 1   3 - 1
BRUHEZE 1                   - LIEROP 1                   1 - 1
SSE 1                          - FC ODA 1                   2 - 0
ONDO 1                       - ROOD WIT '62 1         1 - 0
SVSH 1                         - NEERKANDIA 1           2 - 2

Zondag 15 oktober  (speeldag 4)

RKMSV 1                      - S.V.BRANDEVOORT 1   2 - 2
RKMSV 2                      - NEERKANDIA 2            2 - 0
PANNINGEN 5                 - RKMSV 4                   0 - 12
PANINGEN 6                   - RKMSV 5                   1 - 1
LIESSEL 3                     - RKMSV 6                    5 - 2
RKMSV 35 + 1               - MEREFELDIA 35 + 1     1 - 4
RKMSV VR 1                  - DBS VR 1                   1 - 1
LAAR VR 1                     - RKMSV/BEVO VR 2      5 - 0

Overige uitslagen 4e klasse 4 F

RKSVO 1                       - ONDO 1                     1 - 3
SJVV 1                          - FC ODA 1                   5 - 8
BRUHEZE 1                    - LIESSEL 1                   1 - 3
SSE 1                            - NEERKANDIA 1            2 - 0
LIEROP 1                       - ROOD WIT '62 1         4 - 1
MIFANO 1                       - SVSH 1                      1 - 0

Zondag 8 oktober  (speeldag 3)

LIESSEL 1                    - RKMSV 1                  3 - 1
FC ODA 2                    - RKSV 2                     2 - 2
RKMSV 4                     - NEERKANDIA 3           3 - 1
RKMSV 5                     - HAELEN 4                  1 - 2
RKMSV 6                     - OLYMPIA BOYS 3        0 - 2
SVC 2000 35 + 1          - RKMSV 35 + 1            4 - 7
ZSV VR 1                     - RKMSV VR 1              4 - 1

Overige uitslagen 4e klasse 4 F

ROOD - WIT '62 1        -SSE 1                        0 - 2              
SVSH 1                        - SJVV 1                     1 - 6
ONDO 1                       - MIFANO 1                 1 - 3
FC ODA 1                     - RKSVO 1                  2 - 3
NEERKANDIA 1               - BRUHEZE 1               1 - 2                   
S V BRANDEVOORT 1      - LIEROP 1                 1 - 0

 

Woendag 4 oktober

St. RKMSV/Bevo vr 2     - St Someren/NWC Vr 4   5 - 2

Zondag  1 oktober  (speeldag 2)

RKMSV 1                     - ROOD WIT '62 1           1 - 0
RKMSV 2                     - BREVENDIA 2                3 - 0
KONINGSLUST 3           - RKMSV 4                      2 - 7
KONINGSLUST 4           - RKMSV 5                      4 - 4
SVSH 4                       - RKMSV 6                      0 - 1
VV SCHAESBERG VR 1   - RKMSV VR 1                 3 - 0

Overige uitslagen 4e klasse 4F

SSE 1                          - SVSH 1                          2 - 0
SJVV 1                        - ONDO 1                         4 - 3              
LIEROP 1                     - NEERKANDIA 1               5 - 1           
BRUHEZE 1                   - FC ODA 1                     1 - 3
MIFANO 1                     - RKSVO 1                      3 - 2
S V BRANDEVOORT 1     - LIESSEL 1                     0 - 2

Zondag 24 september (speeldag 1)

NEERKANDIA 1             - RKMSV 1                 0 - 2
SSE 2                         - RKMSV 2                 1 - 1
RKMSV 4                     - ST H'VEEN/G'VEEN 3  3 - 0
RKMSV 5                    - HEYTHUYSEN 4         3 - 0
RKMSV 6                    - ONDO 4                   1 - 5
RKESV 35 + 1             - RKMSV 35 + 1          4 - 0
RKMSV VR 1               - KEER VR 1                1 - 0

Overige uitslagen 4e klasse 4F
SVSH 1                      - BRUHEZE 1               1 - 2
ONDO 1                     - SSE 1                       1 - 2
RKSVO 1                    - SJVV 1                     4 - 2
LIESSEL 1                   - LIEROP 1                 1 - 1
FC ODA 1                   - MIFANO 1                 1 - 1
ROOD WIT '62 1         - BRANDEVOORT 1       1 - 4

 

Za/Zo 2+3 september

RKMSV 1 - BEVO 1    3 - 4
Bieslo 2 - RKMSV 2    3 - 1
RKMSV 3 - Horn 2    1 - 6
MVC VR1 - RKMSV VR1    1 - 1

 

Zondag 10 september  (beker)

KRONENBERG 1            - RKMSV 1               0 - 8
RKMSV 2                     - HELDEN 3              3 - 4
ONDO 3                      - RKMSV 3               1 - O
RKMSV VR 1                - ROOD WIT'62 Vr 1  3 - 2      

 

Zondag 17 september  ( beker )

MELDERSLO 1              - RKMSV 1               2 - 1
RKMSV 2                     - HBSV 2                 2 - 5
RKMSV 3                     - LAAR 4                 1 - 6
ST/hELDEN/P/E/BEO vR 1- RKMSV VR 1         2 - 3   

  • Alterna Meijel
  • Adriaans
  • Strijbos
  • Vollebregt FD
  • BOHACO
  • Olav Home
  • Lindeboom Bierbrouwerij
  • De Heere van Meijel
  • ST RKMSV/BEVO VR2
  • RKMSV 3
  • RKMSV 4
  • RKMSV 7 (35+1)
  • RKMSV G1
  • RKMSV VR1
  • RKMSV 5
  • RKMSV Veteranen
  • RKMSV JO19-1
  • RKMSV JO19-2
  • RKMSV JO17-1
  • RKMSV JO17-2
  • RKMSV JO15-2
  • RKMSV JO11-1
  • RKMSV JO11-2
  • RKMSV JO09-6
  • RKMSV JO11-3
  • RKMSV JO09-4
  • RKMSV JO15-3
  • De Heere van Meijel
  • Alterna Meijel
  • Adriaans
  • Strijbos
  • Vollebregt FD
  • BOHACO
  • Olav Home
  • InovaMedia
  • Lindeboom Bierbrouwerij
  • Frans Walenberg
  • Van Pol
  • Fier Dakcontrol
  • Kuijpers
  • Multifeed
  • E&M
  • Die-Sign Meijel
  • Leverancier tribune stoeltjes
  • AA Drink Utrecht
  • Jac Verstappen
  • Administratiekantoor A3
  • Art de Beauté totaal cosmetique
  • ARTifice
  • Auto Hunnekens
  • Auto Sijben
  • Auto Veugen Ospel
  • Autobedrijf Vercoulen
  • Autobedrijf van Ninhuys
  • Autobedrijf Gielen
  • Autorijschool JosJos
  • Woodapple
  • Autoschade de Noordervaart
  • Bakkerij Broekmans Meijel
  • Bakkerij Kessels
  • De Heitrak Beton
  • NR Tegelwerken
  • Philipsen Bouw
  • Bouwservice Hoebergen
  • Café De Muzikant
  • Peel en Maas Electronics
  • Café-Restaurant Boszicht
  • Café-Restaurant Colé
  • Cafetaria 't Pelmke
  • Camping Frerichsoord
  • Eric Berben
  • Coolen-Pluijm Meijel
  • Camperplaats Nieuwehof
  • Dekclo Voegen & Gevelreiniging
  • DHZ Garage Vissers
  • Dierenartsenpraktijk Meijel
  • Dikker BV
  • Drukkerij van Kessel
  • Electrotechniek van Enckevort
  • Kleuskens Asten
  • van Enckevort BV
  • Eye on Sign
  • Club van 50
  • Fysio & Manuele therapie
  • Peter Haazen V.O.F.
  • Hegawa Pipeline Products
  • HKI All Office
  • Hoveniersbedrijf  Johan van Asdonk
  • Hubo DHZ Centrum Hermans
  • Inbouwcenter Strijbos
  • Coppers en Partners Makelaardij
  • JMS Flightcases
  • Logopedische Praktijk Stappers - Naus
  • Kanters Grondontwikkeling
  • Kapelkeshof Grashoek
  • Kapsalon Korsten
  • Kapsolon Trines
  • Komhoff Sanitair Meijel
  • Lemmen Parket
  • Loonbedrijf Broens
  • Maison Makelaardij
  • Manders Bouwmarkt
  • Mans Machines Weert
  • Kampeerbos de Simonshoek
  • Meuwissen Boomverzorging
  • Tom Bakker Woningstoffering
  • Oranje Hotel Meijel
  • PartyService Hans Janssen
  • PartyVerhuur d'n Hangtafel
  • WP Haton BV
  • Refra Bouw Kessel
  • YD Security
  • Ride Bike Fietsspecialist
  • Rozenberg Bouwcontrol
  • Sanitair & Tegelcentrum Weert
  • Schriks Konfektie
  • De groenteboerderij
  • ’t Ijshofje Meijel
  • Slakas Veranda Bouw
  • Autosloperij De Boortoren
  • Slopersbedrijf Verberne
  • Spitters Automobielen en Schade Ospel
  • René Gorts Stucadoor- en Spuitwerk
  • Stille Wille Meijel BV
  • Stratenmakersbedrijf J. v.d. Beuken
  • Gorts Green products
  • Math Peeters
  • Jules de Corte Fietsen
  • Floral Dance Art
  • Summa Adviesgroep
  • Tegel en Marmerwerken Leon Engels
  • Fysio Centrum Meijel
  • Gastrobar D'n Burgeméster
  • Verkoelen Groep Beringe
  • Verstappen Schildersbedrijf
  • Verstappen Woninginrichting
  • VHS Hekwerken
  • VitaminWater.nl Bunnik
  • Voegersbedrijf Emiel Timmermans
  • Winkelmolen EP
  • RoMa Evenementenbureau
  • Bouwmaterialen Neerkant
  • Snijders Stucadoorsbedrijf
  • Domolusso
RKMSV Meijel - Sportpak "De Starte" - Heufkesweg 29 - Tel. 0774662106 - Privacyverklaring