Stem en maak het verschil!
Raboobank Peel, Maas en Leudal draagt het verenigingsleven in de regio een warm hart toe. Daarom organiseert zij ook dit jaar weer de Rabo ClubSupport actie! Voorheen was deze actie bekend onder de naam 'Rabobank Clubkas Campagne'. Ook wij als RKMSV doen dit jaar weer mee.
Hoe gaat het in z'n werk?
Van 27 september t/m 11 oktober 2019 mogen leden van Rabobank Peel, Maas en Leudal vijf stemmen uitbrengen op hun favoriete clubs en verenigingen. Van deze vijf stemmen kunnen er maximaal twee stemmen op dezelfde club uitgebracht worden.
Oproep aan alle leden
Wij roepen alle leden dan ook op om twee van de stemmen op RKMSV uit te brengen. Des te meer stemmen RKMSV ontvangt, des te groter de bijdrage is die we uiteindelijk mogen ontvangen. Deze bijdrage willen we gebruiken om voetbal-gerelateerde activiteiten t.b.v. onze jeugdafdeling te organiseren. Denk hierbij aan clinics en/of trainingen door derden.
Het zou fantastisch zijn als jij, je familie en vrienden twee van de vijf stemmen uitbrengen op RKMSV!
Meer info over de Rabo ClubSupport actie van 2019? Ga dan naar www.rabo-clubsupport.nl/peel-maas-en-leudal
Namens RKMSV,
Bedankt!